Chov a zdraví

Bonitace trochu jinak

3. října 2009 v 22:23 | Magda Moravcová

Bonitace trochu jinak
Možná trochu víc odbočím ze zadaného tématu, ale jak bonitace probíhají téměř všichni víme nebo se dočtete v ostatních příspěvcích. Já bych ráda viděla bonitaci z pohledu jak by měla být předkládaná ze strany pořadatelů-klubů.Těch co by měli být za stav zdraví, povahy a exteriéru v daném plemeni zodpovědní.

Jak uchovnit naprosto vše...

26. dubna 2009 v 16:28 | Magda Moravcová
Ani nevím přesně kde začít a kde tomu udělat konec, ale už prostě nechci jen přihlížet a mlčet , tak jako drtivá většina lidí, co si říkají chovatelé na úrovni nebo milovníci psů atd.
Uvedu pár příkladů jak chovat úplně na všem a jak se tímto vysmívat poctivým lidem, co se snaží být zodpovědní za svoje odchovy.

Giardióza

26. března 2009 v 21:02
Giardióza
Původ: Giardióza je onemocnění, které způsobuje prvok Giardia lamblia. Vyskytuje se na celém světě, nejvíce bývají touto chorobou postižena štěňata.
Tato nemoc se vyskytuje i u volně žijících nevakcinovaných koček a je přenosná na člověka.

UCI x FCI

17. března 2009 v 18:28 | Magda Moravcová
UCI x FCI aneb moje první účast na MVP pod "garancí " spolku UCI

Ráda bych se podělila o mé skromné postřehy z první a poslední účasti na výstavě pořádané UCI - dne 5.4.2008 v Rokycanech. Jedním z důvodů vypravit se na tuto akci přes celou republiku bylo, že mělo být plemeno Boerboel , které vlastním,
"Mezinárodně uznáno" zahraničním rozhodčím , ač je tato rasa v celém světě zařazena mezi národní plemena.
 
 

Reklama