Yucca

6. března 2010 v 0:13 |  Čím léčíme...

Yuccan 60tbl

Yuccan, doplňkové krmivo pro psy v tabletách, obsahující extrakt z Yucca sidígera obohacený o oligofruktosacharidy. Vyživuje a reguluje zdravý stav zažívacího ústrojí psa tím, že normalizuje funkci střev a prospívá vylučování toxinů z jeho těla.

Yuccan působí na Giardia Lambia - prvoka nacházejícího se v oblasti dvánácterníku a lačníku, který způsobuje psům závažné průjmy s velkou tendencí k recidivě a vyvolává prasknutí jeho buněčné membrány a smrt. Rovněž snižuje riziko křížového přenosu ze psa na člověka tím, že eliminuje cystickou formu tohoto parazita (antiprotozooický účinek). Extrakt z Yucca sidígera vedle antiprotozooických účinků vzhledem k vysokému obsahu saponinů má i velkou antioxidační schopnost díky obsahu resveratrolu. Navíc způsobuje zachycování čpavku a omezuje tak pach moči a těkavých složek exkrementů psa.
Oligofruktosacharidy mají probiotický efekt na regulaci zažívajícího ústrojí psa, protože působí na jeho střevní flóru. Napomáhají množení endogenní a blokují vznik flóry patogenní, což má za následek zvyšování imunitní reakce proti infekcím a omezování průjmů. Vzhledem ke všem těmto účinkům je Yuccan nepostradatelným doplňkem výživy vašeho psa.
Složení:
extrakt z Yucca sidígera (30%), laktóza (20,73%), mikrokrystalická vláknina (15,77%), oligofruktoza (13,51%), fosforečnan vápenatý (11,26%), kukuřičný škrob (9,0%), koloidní křemík (1,8%), stearan hořečnatý (0,9%)
Krmný návod:
1/2 tablety denně na každých 10kg váhy psa

Možno zakoupit v každé lékárně
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama